Wydrukuj tę stronę
wtorek, 09 października 2018 07:35

Dwie osoby ranne po wieczornym wypadku koło Witkowa

 
Dwie osoby ranne po wieczornym wypadku koło Witkowa źródło: OSP Witkowo

Do groźnego w skutkach wypadku drogowego doszło późnym wieczorem 8 października na drodze prowadzącej z Witkowa do Wrześni. Dwie osoby z poważnymi obrażeniami trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek o godzinie 21:30 w Maleninie (gmina Witkowo). Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki Toyota Celia uderzył w drzewo, po czym zjechał na przeciwległy pas jezdni i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym Oplem Vectrą. 

W wyniku silnego zdarzenia kierujący pojazdami zostali w nich uwięzieni. Na miejsce dysponowane zostały dwa zastępy z OSP Witkowo, JRG Gniezno oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego. Poszkodowani zostali uwolnieni i przekazani pod opiekę ratowników medycznych - rannych, z licznymi złamaniami kończyn dolnych oraz obrażeniami głowy, przetransportowano do szpitala. 

Na czas prowadzonych działań droga Witkowo – Września była zamknięta a objazd odbywał się przez Odrowąż i Małachowo Wierzbiczany. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Witkowo

 

Galeria

4 komentarzy