środa, 10 października 2018 10:34

W niedzielę wystąpią utrudnienia w ruchu

 
W niedzielę wystąpią utrudnienia w ruchu archiwum redakcji

Z okazji odbywającego się w niedzielę zakończenia sezonu motocyklowego, na terenie Gniezna mogą pojawić się utrudnienia w ruchu na kilku ulicach przejazdowych przez miasto.

W niedzielę 14 października odbędzie się tradycyjne zakończenie sezonu motocyklowego. Miłośnicy jednośladów już od około godziny 11:00 zaczną się pojawiać na Rynku, który przy stopniowym zapełnianiu zostanie wyłączony dla ruchu. Następnie około godziny 12:00 ulicami miasta i powiatu przejedzie parada wszystkich pojazdów.

Parada wyruszy ul. Farną i Warszawską w kierunku ul. Kościuszki, skąd dalej uda się na ulicą Dworcową, a następnie: Lecha, Sobieskiego, Żwirki i Wigury, Wiaduktem Solidarności, Orcholską w kierunku Wełnicy. Stamtąd motocykliści skierują się na Jankówko, Jankowo Dolne, Wierzbiczany, Szczytniki Duchowne, Osiniec, skąd ul. Leśną wrócą do Gniezna i pojadą ul. Witkowską, Wolności, Grunwaldzką, Cymsa, Wrzesińską na teren Muzeum Zabytków Kultury Technicznej w byłej jednostce wojskowej. Średni czas przejazdu ww. drogami, a zarazem i zamknięcia niektórych odcinków, wynosi około godziny. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski