czwartek, 11 października 2018 09:03

Śmiertelne potrącenie w Trzemesznie

 
Śmiertelne potrącenie w Trzemesznie archiwum redakcji

W środowy wieczór na Placu Jana Kilińskiego w Trzemesznie doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do zdarzenia doszło 10 października po godzinie 18:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, samochód osobowy, kierowany przez 29-letniego trzemesznianina, potrącił znajdującego się na oznakowanym przejściu dla pieszych 62-letniego pieszego, także mieszkańca Trzemeszna, w wyniku czego ten doznał poważnych obrażeń. 

Na miejsce zdarzenia jako pierwsi przybyli zadysponowani strażacy z OSP Trzemeszno, którzy udzielili pierwszej pomocy, a po dotarciu zespołu ratownictwa medycznego poszkodowany został przetransportowany do szpitala w Gnieźnie w stanie nieprzytomnym. Niestety, obrażenia były na tyle poważne, że mężczyźnie nie udało się uratować życia.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja pod nadzorem prokuratora. Jak ustalono, kierujący samochodem był trzeźwy - pojazd wraz z dokumentami zostały zatrzymane. Jednocześnie ciało 62-latka zostało zabezpieczone do badań w Zakładzie Medycyny Sądowej.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski