czwartek, 11 października 2018 15:40

Dachowanie na krajowej „piętnastce”

 
Dachowanie na krajowej „piętnastce” źródło: OSP Trzemeszno

W czwartkowe, wczesne popołudnie na DK 15 w Lubiniu (gmina Trzemeszno) doszło do dachowania samochodu osobowego. 

Do zdarzenia doszło 11 października, krótko przed godziną 13:00 na drodze krajowej nr 15. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na odcinku położonym przy nasypie kolejowym, doszło do dachowania samochodu osobowego.

Na miejsce zdarzenia przyjechały zastępy OSP Trzemeszno, JRG Gniezno oraz JRG Mogilno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia i zajęły się kierowaniem wahadłowo ruchem. Kierująca samochodem, po wydostaniu na zewnątrz, została przebadana na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego, a następnie przewieziona do szpitala w Gnieźnie. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Trzemeszno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

Wybory 2018 Kujawski