czwartek, 11 października 2018 15:40

Dachowanie na krajowej „piętnastce”

 
Dachowanie na krajowej „piętnastce” źródło: OSP Trzemeszno

W czwartkowe, wczesne popołudnie na DK 15 w Lubiniu (gmina Trzemeszno) doszło do dachowania samochodu osobowego. 

Do zdarzenia doszło 11 października, krótko przed godziną 13:00 na drodze krajowej nr 15. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na odcinku położonym przy nasypie kolejowym, doszło do dachowania samochodu osobowego.

Na miejsce zdarzenia przyjechały zastępy OSP Trzemeszno, JRG Gniezno oraz JRG Mogilno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia i zajęły się kierowaniem wahadłowo ruchem. Kierująca samochodem, po wydostaniu na zewnątrz, została przebadana na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego, a następnie przewieziona do szpitala w Gnieźnie. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Trzemeszno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane