niedziela, 14 października 2018 12:50

Motocykliści kończą sezon - fotogaleria

 
Motocykliści kończą sezon - fotogaleria fot. Rafał Wichniewicz

W niedzielne, słoneczne popołudnie ulicami Gniezna i powiatu przejechała kawalkada motocykli i innych maszyn, które zjechały się na ten dzień do Pierwszej Stolicy Polski.

Mając na uwadze aktualną, ciepłą aurę, jaka panuje w połowie października, trudno by właściciele wehikułów tak po prostu odstawili swoje pojazdy do garaży. Niemniej zloty motocyklistów w Gnieźnie zarówno na początek, jak i zakończenie sezonu od lat cieszą się wyjątkową popularnością, czego dowodem są nie tylko liczni miłośnicy motocykli, jak i mieszkańcy obserwujący całe widowisko na trasie przejazdu.

2 komentarzy

  • Link do komentarza S1000RR niedziela, 14 października 2018 19:52 napisane przez S1000RR

    I zaczyna się płacz bo głośno bo wyje, każdy robi to co lubi jedni jeżdżą na moto inni płaczą, że głośno a co do tego komentarza to widać ze jakieś problemy ze składnością zdania są więc proponuje powrót do szkoły pozdrawiam :)

  • Link do komentarza cyklista niedziela, 14 października 2018 15:13 napisane przez cyklista

    mieszkam niedaleko jednej z glownych ulic wylotowych z miasta.sezon motocyklowy to wycie silników o kazdej porze dnia i nocy.dzisiaj uszy więdną od tego- dziwne ze policja nie lapie za przekroczenie prędkosci bo jadą na pewno nie 50km/h. to jest teren zabudowany. ladna pogoda , dzieciaki na rowerach..." motocykle są wszedzie". i tym podobne hasla każą na nich uwazac itd ... niektorym wolno więcej " bo: ...?"

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane