poniedziałek, 15 października 2018 12:09

Tragiczne odkrycie w ogrodzie

 
Tragiczne odkrycie w ogrodzie archiwum redakcji

W niedzielne południe na terenie jednej z posesji na os. Skiereszewo odkryto ciało młodego mężczyzny. Był on poszukiwany jako osoba zaginiona.

Do zdarzenia doszło w południe 14 października, kiedy to na terenie jednego z ogrodów posesji na os. Skiereszewo, właściciele zauważyli leżącego mężczyznę, który nie dawał oznak życia. Na miejsce wezwano policję oraz pogotowie, jednak przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon - jak się okazuje 19-letniego mieszkańca Konina. 

Jak wynika z ustaleń policji, mężczyzna był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu jako osoba zaginiona. Na tę chwilę nie wiadomo, co przyczyniło się do śmierci mężczyzny oraz czy było to samobójstwo

Według naszych nieoficjalnych informacji, 19-latek był podopiecznym szpitala "Dziekanka", który miał się z niego oddalić. Nie wiadomo w jaki sposób dostał się na ww. posesję. Ciało zostało zabezpieczone na polecenie prokuratora do badań sekcyjnych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane