Wydrukuj tę stronę
środa, 17 października 2018 20:40

Debata prezydencka dziś i jutro w TV Gniezno po godz. 18.15

 

W środowy wieczór w Hotelu Ibis odbyła się debata kandydatów trzech ugrupowań na urząd prezydenta Gniezna. Tomasz Budasz nie wziął w niej udziału, wystosowując oświadczenie w tej sprawie.

W debacie, która rozpoczęła się o godzinie 18:00, wzięli udział Zenon Miękiszak z Kukiz'15, Paweł Lubbe z Gnieźnieńskiego Porozumienia Samorządowego oraz Paweł Kamiński z Prawa i Sprawiedliwości. Przy stole pojawiło się też puste miejsce przeznaczone dla Tomasza Budasza, który zdecydował się nie brać udziału w debacie, wystosowując oświadczenie w tej sprawie i podważając w jego treści bezstronność tego przedsięwzięcia.

Jak poinformowały sztaby wyborcze Jerzego Pawła Lubbe i Pawła Kamińskiego, termin środowej debaty prezydenckiej został ustalony wspólnie z samym Tomaszem Budaszem. I to właśnie na jego prośbę przesunięto termin z wtorku na środę. Mimo tych ustaleń prezydent Tomasz Budasz nie zjawił się na debacie, by spotkać się z mieszkańcami i na żywo przedstawić swój program. 

Poniżej przypominamy cały zapis debaty, a ponadto informujemy, że debata będzie powtarzana w TV Gniezno dziś i jutro po godzinie 18.15:

Galeria

69 komentarzy

startpoprz.1234nast.koniec