sobota, 20 października 2018 09:28

Samochód uderzył w przyczepę

 
Samochód uderzył w przyczepę źródło: PSP Gniezno

Wieczorem 19 października na drodze wojewódzkiej między Witkowem a Mielżynem doszło do zderzenia samochodu osobowego z przyczepą rolniczą. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 18:30 na drodze wojewódzkiej nr 260 w miejscowości Mąkownica. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Lancia, jadąc w kierunku Słupcy, uderzył w tył naczepy rolniczej przewożącej ziemniaki, jadącej w tym samym kierunku. 

Na miejsce zdarzenia przyjechały OSP Witkowo, OSP Mielżyn oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia - droga została na czas działań zablokowana. Zespół ratownictwa medycznego udzielił pomocy trzem osobom z samochodu osobowego (podróżowały nim w sumie cztery osoby), które odniosły obrażenia - ostatecznie do szpitala zostały przewiezione dwie z nich. Kierującemu ciągnikiem nic się nie stało.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań zorganizowano objazdy.

źródło: PSP Gniezno i OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane