sobota, 20 października 2018 18:54

Poparzone dziecko zabrane przez śmigłowiec LPR

 
Poparzone dziecko zabrane przez śmigłowiec LPR zdjęcie nadesłane
W sobotni wieczór na terenie przy ul. Strumykowej lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał małego pacjenta do specjalistycznego szpitala.
Sytuacja miała miejsce 20 października około godziny 17:00, kiedy to obok górnego boiska przy ul. Strumykowej wylądował śmigłowiec LPR, zadysponowany do rocznego dziecka, które uległo poparzeniu po oblaniu się wrzątkiem.

Na miejscu teren zabezpieczali strażacy z gnieźnieńskiej jednostki. Po przekazaniu pacjenta przez zespół ratownictwa medycznego załodze LPR, śmigłowiec odleciał w kierunku Ostrowa Wielkopolskiego, do tamtejszego Centrum Leczenia Oparzeń.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane