środa, 24 października 2018 12:00

Pijany kierowca uderzył w drzewo

 
Pijany kierowca uderzył w drzewo źródło: OSP Kiszkowo

Skasowany samochód i zatrzymany kierowca - taki jest rezultat porannego zdarzenia, do którego doszło na drodze między Karczewkiem a Dąbrówką Kościelną.

Do zdarzenia doszło 24 października, po godzinie 5:00 rano. Jak wynika z ustaleń policji, 33-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego, kierując samochodem marki Renault Laguna, wpadł w poślizg, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo niedaleko Dąbrówki Kościelnej (gmina Kiszkowo). Policjanci z Kłecka, którzy zostali wezwani na miejsce zdarzenia, po badaniu alkomatem stwierdzili u mężczyzny aż 3 promile alkoholu w organizmie. 

Na miejsce przyjechał zastęp OSP Kiszkowo i JRG Gniezno, które zabezpieczyły uszkodzony pojazd i rejon kolizji na czas prowadzonych działań.

Kierowca, który nie odniósł żadnych obrażeń, został zatrzymany do wytrzeźwienia i teraz odpowie za swoje zachowanie i stwarzanie zagrożenia na drodze.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane