niedziela, 28 października 2018 15:36

Dachowanie na dawnej „piątce”

 
Dachowanie na dawnej „piątce” źródło: OSP Łubowo

W niedzielny ranek, na prostym odcinku dawnej drogi krajowej nr 5, doszło do dachowania samochodu. Jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło 28 października około 6:30 w Dziekanowicach. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na drodze wojewódzkiej nr 194 doszło do dachowania samochodu osobowego marki Alfa Romeo. Pomocy poszkodowanemu kierowcy, który samotnie jechał pojazdem, udzielił przejeżdżający w pobliżu patrol S5, a następnie strażacy z OSP Łubowo, którzy przyjechali na miejsce jako pierwsi z zadysponowanych służb. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego, mężczyzna został przewieziony do szpitala na dalsze badania.

Działania strażaków (na miejsce dojechało także JRG Gniezno) ograniczyły się do zabezpieczenia uszkodzonego pojazdu oraz rejonu wypadku na czas prowadzonej akcji i prowadzeniu ruchu wahadłowego na drodze. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. 

źródło: OSP Łubowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane