Wydrukuj tę stronę
wtorek, 06 listopada 2018 12:42

Poranny wypadek na skrzyżowaniu

 
Poranny wypadek na skrzyżowaniu zdjęcie: OSP Kłecko

Do silnego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło we wtorkowy ranek na skrzyżowaniu dróg między Mącznikami a Kłeckiem. 

Do zdarzenia doszło 6 listopada około godziny 7:00 rano. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem marki Citroen C2, jadąc na wprost przez skrzyżowanie od strony Działynia w kierunku Bojanic, zderzył się z kierującą samochodem marki Volkswagen Passat, jadącą od strony Mącznik w kierunku Kłecka. W wyniku tego, oba pojazdy przemieściły się na przydrożne pole uprawne, przy czym drugi z nich kilkukrotnie dachował.

W wyniku zdarzenia potłuczenia odnieśli 22-letni kierujący Citroenem oraz 34-letnia kierująca Volkswagenem, jednak po badaniu zostali zwolnieni do domów. Na miejscu były obecne zadysponowane zastępy OSP Kłecko oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy. Badanie wykazało iż kierujący byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów, a dodatkowo także prawo jazdy mężczyźnie poruszającemu się Citroenem.

zdjęcie: OSP Kłecko

 

Galeria