środa, 07 listopada 2018 09:16

Utrudnienia w ruchu w niedzielę

 
Utrudnienia w ruchu w niedzielę archiwum redakcji

W związku z odbywającym się IV Biegiem Niepodległości, 11 listopada wystąpią utrudnienia w ruchu na trasie zawodów. Mieszkańcy są zaproszeni do spólnego, biało-czerwonego kibicowania.

W związku ze Świętem Niepodległości, a także włączeniem tegorocznej edycji biegu do ogólnopolskiej akcji 100 biegów na 100-lecie odzyskania niepodległości, gnieźnieńskie zawody zmieniły wyjątkowo przebieg trasy. Będzie ona wytyczona na tym samym odcinku, co coroczny Bieg Europejski, a więc z Rynku przez ul. Chrobrego, Pocztową, Konikowo, al. Reymonta i z powrotem ul. Konikowo, Pocztową, Chrobrego, Mieszka I i Dąbrówki na Rynek. W związku z powyższym, w niedzielę 11 listopada ulice dojazdowe do trasy biegu będą zamknięte od 10:50 do 13:00. 

Organizatorzy zwracają się z prośbą o nie poruszanie się w tym czasie samochodami we wskazanym rejonie i korzystanie z objazdów. Jednocześnie zachęcają wszystkich do biało-czerwonego kibicowania biegaczom na całej trasie.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane