piątek, 09 listopada 2018 07:35

Komunikat Urbis ws. wywozu odpadów w poniedziałek

  mn
Komunikat Urbis ws. wywozu odpadów w poniedziałek zdjęcie nadesłane

Spółka Urbis informuje iż w związku z ustanowieniem 12 listopada dniem wolnym od pracy, tego dnia nie zostaną zrealizowane wywozy odpadów.

Wywóz odpadów zaplanowany pierwotnie na 12 listopada będzie realizowany dzień później, we wtorek, 13 listopada. Dotyczy to zarówno zbiórki selektywnej, jak i zbiórki odpadów zmieszanych. 

Ponadto spółka informuje, że 12 listopada nieczynne będą biura spółki, mieszczące się przy ulicy B. Chrobrego 24/25, Zakład Oczyszczania Miasta (ul. B. Chrobrego 21) oraz Zakład Zagospodarowania Odpadów w Lulkowie. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane