piątek, 09 listopada 2018 15:31

Tort na 100-lecie Niepodległej

  mnopr
Tort na 100-lecie Niepodległej zdjęcie nadesłane

W miniony czwartek w pracowni gastronomicznej w ZSP nr 1 odbył się konkurs gastronomiczny pt: "Tort dla Niepodległej".

W konkursie uczestniczyli uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej, które działają w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1. Młodzież przygotowywała w ciągu 1,5 godziny tort o tematyce związanej z obchodami 100-lecia Odzyskania Niepodległości.

Jury, składające się z nauczycieli zawodowców, oceniało wykonanie tortu pod względem wyglądu, smaku, przestrzegania zasad bhp, a także zgodności z tematyką. Jak można zauważyć, propozycje wykonania były najróżniejsze, ale w każdym przypadku należy docenić pomysłowość przesłania idącego z "słodkiego" dzieła.

2 komentarzy

  • Link do komentarza obserwatorka sobota, 10 listopada 2018 09:24 napisane przez obserwatorka

    smacznego dla całej Niepodległej!

  • Link do komentarza emeryt sobota, 10 listopada 2018 00:08 napisane przez emeryt

    Wspaniała i bardzo słodka lekcja historii. I na pewno uczniowie zapamiętają te daty i te wydarzenia historyczne na całe życie. Gratulacje dla nauczycieli.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane