poniedziałek, 26 listopada 2018 10:39

Zderzenie przez wymuszenie

 
Zderzenie przez wymuszenie źródło: OSP Kiszkowo

W niedzielne, późne popołudnie na skrzyżowaniu dróg w Olekszynie (gmina Kiszkowo) doszło do zdzerzenia dwóch samochodów osobowych. 

Do zdarzenia doszło 25 listopada około godziny 17:00 na skrzyżowaniu szosy prowadzącej z Kiszkowa w kierunku Charbowa i drogi z Łagiewnik Kościelnych do Rybieńca. Jak wynika z ustaleń policji, kierująca samochodem marki BMW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu Oplem i doprowadziła do zderzenia. 

Na miejsce zdarzenia przyjechały OSP Kiszkowo (później dojechało także JRG Gniezno), które zabezpieczyło rejon zdarzenia i uszkodzone pojazdy, a zespół ratownictwa medycznego przebadał na miejscu uczestników zdarzenia. Kierujący samochodami byli trzeźwi, a sprawczyni zatrzymano prawo jazdy. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane