wtorek, 27 listopada 2018 08:36

Nocne pożary pojazdów

 
Nocne pożary pojazdów źródło: OSP Kiszkowo

W poniedziałkowy wieczór oraz w późnych godzinach nocnych, strażacy z kilku jednostek wzywani byli do gaszenia dwóch pojazdów.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło 26 listopada około godziny 19:30, kiedy to doszło do pożaru ładowarki kołowej, znajdującej się w kopalni żwiru w Mielnie (gm. Mieleszyn). Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Mieleszyn, OSP Mielno oraz JRG Gniezno, które po dotarciu na miejsce ugasiły płonący pojazd, w całości objęty ogniem.

Do drugiego ze zdarzeń doszło w nocy 27 listopada, około godziny 4:15, tym razem w Sławnie (gm. Kiszkowo). W tym przypadku ogień pojawił się w ciągniku rolniczym, a na miejsce zadysponowano OSP Kiszkowo oraz JRG Gniezno. Podobnie jak w powyższym przypadku, tak i tutaj ogień w całości pochłonął pojazd i strażakom pozostało jedynie dogaszenie płonącej maszyny.

źródło: OSP Mieleszyn, OSP Kiszkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane