niedziela, 02 grudnia 2018 09:45

Dwa nocne wypadki na tej samej szosie

 
Dwa nocne wypadki na tej samej szosie źródło: OSP Zdziechowa

Do dwóch zdarzeń doszło w przeciągu dwóch godzin na drodze koło Zdziechowy i Mącznik. W obu brały udział dwa samochody osobowe.

Do pierwszego z wypadków doszło 2 grudnia około godziny 3:20 na szosie z Gniezna do Zdziechowy, kilkaset metrów przed tą drugą miejscowością. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku drogi doszło do dachowania samochodu osobowego marki Mazda - pojazd zatrzymał się na poboczu. Na miejsce zdarzenia przybyło OSP Zdziechowa oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia. Z samochodu o własnych siłach wyszedł kierowca oraz pasażer, którzy jednak nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Okoliczności tego zdarzenia ustali policja.

Do drugiego wypadku doszło ponad godzinę później, kilka kilometrów dalej. Około 4:50 na szosie między Zdziechową a Mącznikami, kierujący Mitsubishi, dojeżdżając do drugiej z tych miejscowości, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Na miejsce ponownie zadysponowane zostało OSP Zdziechowa oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku. Przybyłe dwa zespoły ratownictwa medycznego udzieliły pomocy poszkodowanym. Także i w tym przypadku okoliczności zdarzenia ustali policja.

To kolejne zdarzenia drogowe, które miały miejsce tej nocy na terenie powiatu gnieźnieńskiego. Do pierwszego doszło po północy w Gnieźnie. Zobacz: Wypadek z udziałem piaskarki na ul. Gdańskiej.

W nocy z soboty na niedzielę na terenie powiatu panowały trudne warunki atmosferyczne - opadająca mgła oraz temperatura poniżej 0 stopni powodowały miejscowe oblodzenie nawierzchni dróg i chodników. 

Zdjęcia z wypadków: OSP Zdziechowa oraz zdjęcia nadesłane

1 komentarz

  • Link do komentarza Kierowca niedziela, 02 grudnia 2018 10:31 napisane przez Kierowca

    Wczoraj około godziny 15 na wysokości skrzyżowania poznańska A kleckowska auto osobowe stało na poprzeć drogi i kasy zieleni prawdopodobnie brał w tej kolizji też auto ciezarowe

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane