środa, 05 grudnia 2018 12:05

Zwłoki mężczyzny w opuszczonej altanie

 
Zwłoki mężczyzny w opuszczonej altanie archiwum redakcji

We wtorkowe przedpołudnie gnieźnieńscy policjanci zostali powiadomieni o odnalezieniu zwłok mężczyzny, które odkryto przy ul. Roosevelta.

Do zdarzenia doszło we wtorek 4 grudnia, około godziny 11:20. Jak wynika z obecnych ustaleń, na ciało mężczyzny natrafił jeden z gnieźnian. Znajdowało się ono w altanie, położonej na terenie kilku opuszczonych ogródków działkowych przy ul. Roosevelta, znajdujących się między torami kolejowymi a supermarketem i garażami. 

Na miejsce wezwano lekarza oraz prokuratora, który po dokonaniu wstępnych oględzin miejsca, nakazał zabezpieczenie zwłok do badań w zakładzie medycyny sądowej.

Na tę chwilę nie wiadomo kiedy nastąpił zgon, ani jakie były jego okoliczności. Nie jest także znana tożsamość mężczyzny. 

1 komentarz

  • Link do komentarza pytambocośsłyszałem wtorek, 18 grudnia 2018 09:54 napisane przez pytambocośsłyszałem

    czy te altany nie należą czasem do miasta? kiedyś chciano sprzedać ten teren

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane