piątek, 14 grudnia 2018 17:01

Zdarzenie z ciągnikiem na wyjeździe z Gniezna

 

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w piątkowe popołudnie na szosie w Lesie Jelonek, kilkaset metrów za granicą miasta.

Do zdarzenia doszło 14 grudnia około godziny 15:40. Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń, na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 260, doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciągnikiem rolniczym prowadzącym przyczepę do załadunku i przewozu drewna, który skręcał w kierunku lasu. W wyniku uderzenia doszło do przewrócenia tej ostatniej.

Na miejsce zdarzenia przyjechały OSP Niechanowo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia i uszkodzone pojazdy. Przybyły zespół ratownictwa medycznego po opatrzeniu na miejscu kierującego z osobówki, zadecydował o zabraniu go na dalsze badania do szpitala. Na czas prowadzonych działań ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

7 komentarzy

 • Link do komentarza Jechać z kurami i arbuzami w gumiokach, skarpetkach i klapkach piątek, 21 grudnia 2018 08:28 napisane przez Jechać z kurami i arbuzami w gumiokach, skarpetkach i klapkach

  90% tych rolników bez trójkąta bez świateł, bez kabiny z zimnym łokciem, kombajny bez sciagnietego hedera.... ci co ich prostowali albo już nie pracują albo przenosiny w "nagrodę".... brak kontroli i kar. Bambroska czysta samowola.

 • Link do komentarza sroka poniedziałek, 17 grudnia 2018 13:15 napisane przez sroka

  Droga na Witkowo woła o pomstę, bo ma standard drogi lokalnej a ruch jak na krajówce. brak poboczy, drzew ablisko krawędzi a do tego żadnych dodatkowych ograniczen prędkości na najgorszych odcinkach

 • Link do komentarza szofer niedziela, 16 grudnia 2018 16:30 napisane przez szofer

  Driver, twój komentarz jest od rzeczy. Nikt nie powiedział, że złamano zakaz wyprzedzania, tylko, ze w ogóle on tam jest na tej trasie i, ze kierowcy permanentnie go łamią.

 • Link do komentarza Driwer sobota, 15 grudnia 2018 16:24 napisane przez Driwer

  Ale akurat na tym odcinku zakazu wyprzedzania nie ma.

 • Link do komentarza tomaszek sobota, 15 grudnia 2018 10:25 napisane przez tomaszek

  Tak się zastanawiam czyjja wina ???

 • Link do komentarza kierowca piątek, 14 grudnia 2018 23:49 napisane przez kierowca

  Na tym odcinku traktory jezdza bez swiatel jak oszalale. Nawet nie przestrzegaja obowiazku sygnalizacji zmiany kierunku jazdy.

 • Link do komentarza kierowca piątek, 14 grudnia 2018 17:06 napisane przez kierowca

  Na tym odcinku osobówki pędzą, jak oszalałe. nawet nie przestrzegają zakazu wyprzedzania.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane