piątek, 14 grudnia 2018 16:35

Centrum Handlowe Jagoda w „nowej Szacie” działa już na pełnych obrotach

  Artykuł sponsorowany
Centrum Handlowe Jagoda w „nowej Szacie” działa już na pełnych obrotach zdjęcie nadesłane

Powiększony i wzbogacone o kolejne sklepy Centrum Handlowe „Jagoda” przy ul. Gdańskiej, coraz bardziej zachęca do robienia zakupów.

Nowo otwarty sklep Decathlon cieszy się bardzo dużą popularnością, a klienci bardzo chętnie korzystają ze sprzętu sportowego wystawiony w holu Centrum. Przed sklepem znajdują się także przyrządy siłowni zewnętrznej na której coraz częściej widać użytkowników, chcących sprawdzić swoje umiejętności. W głębi holu działa od niedawna Kwiaciarnia Artis Flower, znana już na gnieźnieńskim rynku z fachowej obsługi i dobrych cen. Można kupić tu kwiaty cięte i doniczkowe oraz drobiazgi na różne okazje.

Na przeciwko kwiaciarni działa już od tygodnia Agencja Pocztowa gdzie można nadać i odebrać swoje przesyłki, co bardzo ułatwi życie wielu klientom z tej części miasta.

W nowej odsłonie otworzył się również Sklep Jagoda Sam. Industrialne wnętrze zaskakuje swoją nowoczesnością. Jest on teraz o wiele większy i bardzo dobrze zaopatrzony. Znaleźć tu można największy wybór zarówno artykułów, jak i producentów. Nowe ciekawe wnętrze robi duże wrażenie i zachęca do wspólnych, rodzinnych zakupów.

Pozostałe dwa sklepy - Media Expert i Słoń czekają na Was tam gdzie zawsze. Jest jeszcze sklep z odzieżą roboczą PTR-BHP umiejscowiony koło Słonia w którym w każdy poniedziałek można liczyć na 15% rabatu.

To wszystko dla Was. Życzymy udanych zakupów.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane