czwartek, 20 grudnia 2018 13:47

Ostrzeżenie przed oblodzeniem

 
Ostrzeżenie przed oblodzeniem archiwum redakcji

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed możliwym wystąpieniem słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki powodującej gołoledź.

WCZK, korzystając z prognoz Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej, ostrzega iż w czwartek 20 grudnia od godziny 19:00 do godziny 2:00 w nocy 21 grudnia, na obszarze powiatu gnieźnieńskiego prognozuje się wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu oraz mżawki, mogącej powodować zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. 

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 85%.

 

O nagłych zdarzeniach oraz negatywnych skutkach zjawisk meteorologicznych i anomalii proszę informować:

Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Gnieźnie: 112, 998 tel/fax 61 426 23 01

oraz:

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, tel. 61 854 99 10, fax 61 854 99 20

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane