piątek, 21 grudnia 2018 12:23

Uszkodził ręczną myjnię - kto rozpoznaje sprawcę?

 
Uszkodził ręczną myjnię - kto rozpoznaje sprawcę? źródło: KPP w Gnieźnie

Policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia mienia, którego zarejestrowały kamery monitoringu na terenie myjni samochodowej w Trzemesznie.

Policjanci z Trzemeszna prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia mienia w postaci lancy oraz systemu przeciwzamarzaniowego. Do zdarzenia doszło 21 października 2018 roku na terenie myjni samochodowej w Trzemesznie. Wartość strat, które oszacował właściciel, wynosi ponad 5 tysięcy złotych. Kamery monitoringu  zainstalowane w myjni zarejestrowały mężczyznę, który ma związek z tym zdarzeniem.

Wszystkich, którzy rozpoznają sprawcę ze zdjęć prosimy o kontakt ze st. sierż. Jackiem Piekarskim – policjantem Komisariatu Policji w Trzemesznie, osobiście lub pod numerem telefonu 61 426-03-50. Policja zapewnia anonimowość.

źródło: KPP w Gnieźnie

4 komentarzy

 • Link do komentarza wnuk Prezesa niedziela, 23 grudnia 2018 21:10 napisane przez wnuk Prezesa

  To wina Tuska

 • Link do komentarza xyz niedziela, 23 grudnia 2018 03:02 napisane przez xyz

  Nie widać rejestracji? Chociaż naklejki na szybie?

 • Link do komentarza Spongebob sobota, 22 grudnia 2018 22:10 napisane przez Spongebob

  Spongebob Kanciastoporty :-)

 • Link do komentarza wicek piątek, 21 grudnia 2018 20:40 napisane przez wicek

  Jożin z bażin

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane