sobota, 22 grudnia 2018 12:31

Kolejni ukarani za nieprawidłowe zachowania na drodze

 
Kolejni ukarani za nieprawidłowe zachowania na drodze archiwum redakcji

Podczas czwartkowej akcji NURD, która trwała do godziny 22.00 stróże prawa zwracali szczególną uwagę na wykroczenia popełniane przez niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Akcja "NURD" została przeprowadzona na drogach powiatu gnieźnieńskiego w czwartek w godzinach od 6:00 do 22:00. Udział w niej wzięli policjanci wydziału ruchu drogowego, którzy przyglądali się bacznie nie tylko zachowaniu pieszych, ale też zwracali uwagę na to, czy kierowcy nie łamią obowiązujących przepisów. Mundurowi interweniowali wobec pieszych i zmotoryzowanych uczestników ruchu 39 razy. Policjanci sporządzili również 1 wniosek o ukaranie, zatrzymali 7 dowodów rejestracyjnych i 1 prawo jazdy.

Bezpieczeństwo w dużej mierze zależy od nas samych. Policjanci przypominają, że pieszy w starciu z samochodem nie ma żadnych szans i dlatego apelujemy o ostrożność.

źródło: KPP w Gnieźnie

1 komentarz

  • Link do komentarza karolina sobota, 22 grudnia 2018 16:35 napisane przez karolina

    najważniejsze, że wszyscy stróże prawa zdrowi, szczęśliwi i nic ich nie boli.
    Można znowu łupić zwykłych szaraków...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane