sobota, 29 grudnia 2018 21:07

Pożar na stadionie Mieszka

 

W sobotni wieczór gnieźnieńscy strażacy zostali powiadomieni o pożarze, jaki został zauważony na terenie stadionu miejskiego przy ul. Strumykowej. 

Do zdarzenia doszło 29 grudnia około godziny 20:20. Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy JRG Gniezno wraz z drabiną mechaniczną. Po wyłamaniu kłódki prowadzącej przez jedno wejść przy kasach, strażacy przystąpili do akcji gaśniczej - do tego czasu płomienie ogarnęły wnętrze obiektu. Pożar został opanowany w ciągu kilku minut. 

Wkrótce po tym na miejscu pojawili się przedstawiciele klubu MKS Mieszko. Jak się okazało, we wnętrzu magazynu znajdującego się w pobliżu bramy prowadzącej na stadion, przechowywane były m.in. różne przedmioty służące do utrzymania obiektu, ale na szczęście nie było w środku kosiarki. Na miejscu obecna była również policja.

4 komentarzy

 • Link do komentarza przedsiębiorca poniedziałek, 31 grudnia 2018 10:59 napisane przez przedsiębiorca

  Ten "miejski" stadion to "obraz" pracy i zatroskania naszego gnieźnieńskiego prezydenta. O to co już w Gnieźnie ma, wcale nie dba. Tworzy za to tylko, pod publikę, pustynne parki i olewane przez wszystkich ... króliki.

 • Link do komentarza Koryfeusz poniedziałek, 31 grudnia 2018 10:15 napisane przez Koryfeusz

  Na początek to ustalić co było przyczyną pożaru.
  Jeśli podpalenie to śledczy powinni szukać odpowiedzi na następujące pytania: Kto był wtedy w tym magazynie, albo jako ostatni go zamykał? Gdzie jest kosiarka? Czy obiekt był ubezpieczony i ile z tego ubezpieczenia trafi do Mieszka?
  Właśnie kwestia ubezpieczenia tu jest istotna, pytanie czy takie ubezpieczenie jest i kto podpisywał polisę? Klub czy Miasto?

 • Link do komentarza Wan poniedziałek, 31 grudnia 2018 00:12 napisane przez Wan

  Szkoda miał być awans do 2 Ligi,potem zwolnienie ludzi którzy mieli sukcesy a teraz pożar. Szkoda tego MIECHA

 • Link do komentarza kibic sobota, 29 grudnia 2018 23:36 napisane przez kibic

  Coś o tym Mieszku ostatnio jest głośno. A może ten pożar to obraz sportowego Gniezna? A jak tam hotel w pobliżu, a w zasadzie jego ruina?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane