wtorek, 01 stycznia 2019 12:12

Zderzenie w sylwestrowe popołudnie

 
Zderzenie w sylwestrowe popołudnie źródło: OSP Zdziechowa

Do silnego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w poniedziałek na szosie pomiędzy Działyniem a Kłeckiem. Droga przez pewien czas była zablokowana.

Do zdarzenia doszło 31 grudnia, kilka minut przed godziną 14. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na prostym odcinku drogi, na wysokości wsi Kłecko Kolonia doszło do silnego zderzenia dwóch samochodów osobowych - Nissana i Skody. W wyniku tego, drugi z pojazdów zjechał z szosy do rowu.

Na miejsce zdarzenia przybyły zaalarmowane OSP Kłecko i OSP Zdziechowa, a także JRG Gniezno które zabezpieczyły rejon wypadku, uszkodzone pojazdy oraz udzieliły pomocy poszkodowanym do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Ruch na czas prowadzonych działań był zablokowany, a później odbywał się z utrudnieniami.

źródło: OSP Zdziechowa

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane