poniedziałek, 07 stycznia 2019 08:34

Zaginął Jan Kwaśniewski

 
Zaginął Jan Kwaśniewski źródło: KPP w Gnieźnie

Policjanci, rodzina oraz strażacy poszukują zaginionego 85-letniego mieszkańca Trzemeszna Jana Kwaśniewskiego.

Mężczyzna wyszedł z domu przy ul. Wiśniowej w Trzemesznie w niedzielę 6 stycznia 2019 roku, około godziny 14 i od tego momentu nie nawiązał kontaktu z bliskimi. 

Mężczyzna ubrany był w granatową kurtkę, szare spodnie oraz szarą zimową czapkę.

Osoby, które mogły widzieć mężczyznę, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie – nr tel (61) 426-02-11 lub na numer alarmowy – 112.

Mieszkańcy, którzy chcieliby włączyć się w poszukiwania proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Trzemesznie pod numerem telefonu (61) 426-03-50.

źródło: KPP w Gnieźnie

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane