środa, 09 stycznia 2019 20:24

Zwłoki mężczyzny na torach

 
Zwłoki mężczyzny na torach archiwum redakcji

We wczesnych godzinach wieczornych dotarła do naszej redakcji informacja o zdarzeniu, jakie miało mieć miejsce na torach kolejowych na odcinku Gniezno - Pierzyska.

Do zdarzenia doszło w środę 9 stycznia po godzinie 18:30 na trasie między Gnieznem a Pierzyskami, a na całym szlaku kilka składów pasażerskich odnotowało bardzo duże opóźnienia, wynoszące od 25 do nawet 105 minut. Z informacji udostępnionych na portalu pasażera PKP informowano iż na ww. odcinku doszło do wypadku z udziałem osoby postronnej i przewidywane przywrócenie ruchu miało nastąpić około godziny 20:00. 

Z nieoficjalnych informacji, do których udało się nam dotrzeć wynika iż obsługa pociągu dalekobieżnego, jadącego z Poznania w kierunku Inowrocławia, zauważyła na stacji w Gnieźnie iż w jednym z wagonów są otwarte drzwi. Wkrótce po tym obsługa kolejnego pociągu, który wyjechał w stronę Poznania, zauważyła za Gnieznem leżące na torach zwłoki mężczyzny.

O sprawie poinformowano służby - w chwili obecnej cały czas trwają oględziny miejsca zdarzenia. Na ten moment nie wiadomo, jakie były dokładne okoliczności zdarzenia.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane