czwartek, 10 stycznia 2019 15:59

Samochód uderzył w drzewo

 
Samochód uderzył w drzewo źródło: OSP Kiszkowo

W czwartkowy ranek na drodze prowadzącej z Kiszkowa w kierunku Pobiedzisk doszło do kolejnego w ostatnim czasie zdarzenia drogowego. 

Wypadek miał miejsce 10 stycznia około godziny 8:00 rano, kiedy to służby otrzymały informację o wypadku drogowym, do którego doszło na wjeździe do Kiszkowa. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, osoba kierująca samochodem prawdopodobnie utraciła panowanie nad kierownicą, wyniku czego bok pojazdu uderzył w drzewo rosnące przy drodze.

Na miejsce zdarzenia przyjechały OSP Kiszkowo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon wypadku oraz uszkodzony pojazd. Osoba kierująca samochodem, po opatrzeniu przez zespół ratownictwa medycznego, została przetransportowana do szpitala w Gnieźnie. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Kiszkowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane