sobota, 12 stycznia 2019 12:45

Czołowe zderzenie koło Witkowa

 
Czołowe zderzenie koło Witkowa źródło: OSP Witkowo

W piątkowe, późne popołudnie na drodze z Witkowa w kierunku Powidza doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

Do zdarzenia doszło 11 stycznia około godziny 17:20. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w Wiekowie doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Do akcji zadysponowane zostały dwa zastępy OSP Witkowo oraz OSP Wiekowo, które po dotarciu na miejsce zabezpieczyły rejon zdarzenia, uszkodzone pojazdy. Poszkodowani na miejscu zostali przebadani. Droga przez pewien czas była zablokowana.

W kilka minut po tym doszło niedaleko do kolejnego zdarzenia - kierująca samochodem osobowym, na widok niebieskich sygnałów, zahamowała zbyt gwałtownie, przez co straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do rowu. W tym samym czasie do akcji wyruszył także zastęp JRG Gniezno oraz OSP Niechanowo - tym razem koło Kędzierzyna doszło do dachowania samochodu osobowego, w którym na szczęście także nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

źródło: OSP Witkowo

4 komentarzy

 • Link do komentarza Gom poniedziałek, 14 stycznia 2019 16:05 napisane przez Gom

  Dlatego tak cwaniakowal na drodze

 • Link do komentarza Rezi niedziela, 13 stycznia 2019 10:32 napisane przez Rezi

  Należy dodać informację, że sprawca zdarzenia drogowego w Wiekowie prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości.

 • Link do komentarza Gom sobota, 12 stycznia 2019 13:38 napisane przez Gom

  Akurat w tym czasie jechałem do Powidz. Padał deszcz który zaraz zamarzal, Lód na drodze. Po drodze 2 samochody wyprzedzily sznur samochodów które dostosowaly prędkość do panujących warunków. Prawdopodobnie to jeden z tych dwóch samochodów, dobrze że nikomu nic się nie stało ale kara zasłużona za cwaniactwo na drodze

 • Link do komentarza rezigiusz sobota, 12 stycznia 2019 13:34 napisane przez rezigiusz

  Tak wyglądają samochody po kolizji składane/naprawiane i picowane w przysłowiowym domowym garażu. W zeszlym roku sprowadzono ponad 1 mln. aut z zagranicy z średnim wiekiem 10+ a najwięcej do Wielkopolski. Linka nie umieszczę bo moderator uzna to za reklamowanie konkurencyjnego portalu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny