wtorek, 15 stycznia 2019 11:09

Pożar przy ul. Sobieskiego

 
Pożar przy ul. Sobieskiego fot. Rafał Wichniewicz

We wtorkowe przedpołudnie w niewielkim budynku przy ul. Sobieskiego doszło do pożaru. Jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło 15 stycznia, krótko po godzinie 10:30 w budynku parterowym, położonym przy ul. Sobieskiego tuż koło parku. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, w pomieszczeniu w którym znajdował się piec, doszło do pożaru, w wyniku którego poszkodowany został mężczyzna znajdujący się w środku. Wszyscy mieszkańcy budynku zdążyli się ewakuować przed przybyciem służb.

Na miejsce zdarzenia przybyły dwa zastępy JRG Gniezno wraz z drabiną mechaniczną, które po krótkiej akcji stłumiły pożar obejmujący jedno z pomieszczeń, a także przeprowadziły oddymianie mieszkań znajdujących się w parterowym budynku. Osobie poszkodowanej udzielono pomocy poprzez podanie tlenu, a na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował mężczyznę z możliwymi poparzeniami twarzy do szpitala.

Dokładne okoliczności zdarzenia zostaną ustalone.

3 komentarzy

  • Link do komentarza przejezdny środa, 16 stycznia 2019 09:25 napisane przez przejezdny

    A kiedy naprawiony zostanie zrujnowany płot naprzeciw żłobka, który od huraganu sprzed półtora roku jest w rozsypce i także nieposprzątane drzewa na tamtym terenie. Wygląda to tak, jak po wojnie. Gdzie jest właściciel tego terenu?

  • Link do komentarza Mieszkaniec wtorek, 15 stycznia 2019 12:08 napisane przez Mieszkaniec

    Drabina z Czerniejewa?

  • Link do komentarza mieszczuch wtorek, 15 stycznia 2019 11:51 napisane przez mieszczuch

    Kiedy wreszcie prezydent Gniezna wyda nakaz rozbiorek wszelkich chlewików i innych smieciowych ruder przynajmniej w centrum miasta? Nawet, jeśli mieszkaniec nie posiada piwnicy na konieczny opal, to moze go przechowywac w schludnej szopce, a nie w takich obrzydliwych slumsach? Turysci przyjeżdzaja i często fotografują te slumsy myśląc, ze to mieszkania :-(((

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane