środa, 13 lutego 2019 22:05

Zderzenie dwóch aut na obwodnicy Gniezna

 

W środowy, późny wieczór na szosie prowadzącej z Gniezna w kierunku Trzemeszna doszło do silnego zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 13 lutego, chwilę po godzinie 21:00 na drodze krajowej nr 15, na wysokości Wełnicy. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na łuku szos doszło do zderzenia samochodu marki Dacia i pojazdu marki Renault. W wyniku tego pierwsze z aut wypadło z jezdni i zatrzymało się w przydrożnym rowie.

Na miejsce zdarzenia przybył zespół ratownictwa medycznego, który zabrał dwie osoby poszkodowane do szpitala. Dwa zastępy JRG Gniezno zabezpieczyły rejon wypadku, uszkodzone pojazdy oraz zajęły się prowadzeniem wahadłowego ruchu na drodze. W dalszych czynnościach na miejscu pomagało także OSP Strzyżewo Smykowe. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane