wtorek, 19 lutego 2019 15:41

Zatrzymanie w centrum miasta

 
Zatrzymanie w centrum miasta archiwum redakcji

W południe w centrum Gniezna dokonano zatrzymania dwóch mężczyzn. W akcji wzięli udział policjanci z miejscowej komendy.

Sytuacja miała miejsce 19 lutego, kiedy to na teren jednej z posesji przy ul. Wyszyńskiego wjechali radiowozami policjanci, którzy natychmiast przystąpili do zatrzymania dwóch mężczyzn znajdujących się na podwórku. Podczas tego wywiązała się krótka szarpanina jednego z nich z interweniującymi funkcjonariuszami, którzy jednak w krótkim czasie go obezwładnili.

W trakcie działań, funkcjonariusze pionu kryminalnego dokonali także przeszukania samochodu. Na tę chwilę Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie nie udziela żadnych informacji w sprawie przeprowadzonej akcji, w tym także tego w jakiej sprawie mężczyźni zostali zatrzymani. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane