środa, 20 lutego 2019 07:51

Pożegnanie funkcjonariuszy przechodzących w stan spoczynku

 
Pożegnanie funkcjonariuszy przechodzących w stan spoczynku źródło: KPP w Gnieźnie

W miniony wtorek w Komendzie Powiatowej Policji odbyła się uroczysta zbiórka z okazji pożegnania zastępcy Komendanta Powiatowego Policji mł. insp. Artura Kusza, Komendanta Komisariatu Policji w Czerniejewie asp. sztab. Cezarego Bednarka i kierownika referatu Wydziału Kryminalnego asp. sztab. Sławomira Henza przechodzących w stan spoczynku.

Szef gnieźnieńskiego garnizonu mł. insp. Przemysław Kozanecki wraz ze swoim I zastępcą nadkom. Sławomirem Sikorskim, podziękowali odchodzącym ze służby kolegom za wzorową, sumienną i pełną zaangażowania służbę. Na zasłużoną emeryturę po wieloletniej służbie przeszli:

Mł. insp. Artur KUSZ - zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie przez wiele lat pełnił służbę w jednostkach w Poznaniu, gdzie zaczynał służbę jako starszy asystent, poprzez różne szczeble kariery aż do objęcia stanowiska zastępcy komendanta Komisariatu Policji Poznań Wilda KMP w Poznaniu, które zajmował od 2009 roku. Następnie 13 października 2016r został powołany na stanowisko zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Gnieźnie, będąc odpowiedzialny za pion kryminalny.

Asp. szt. Cezary BEDNAREK – komendant Komisariatu Policji w Czerniejewie służbę rozpoczął w Policji we Wrześni. Po kilku miesiącach został przeniesiony do gnieźnieńskiej jednostki. Tutaj realizował się jako dzielnicowy, a następnie policjant pionu kryminalnego. 1 maja 2012 roku został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Czerniejewie.

Asp. szt. Sławomir HENZEL – kierownik Referatu do Walki z Przestępczością przez cały okres służby związany z gnieźnieńską jednostką, praktycznie przez cały czas z pionem kryminalnym. W 2016 roku awansował na stanowisko kierownika referatu Referatu do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Wydziału Kryminalnego.

Przechodzący na emeryturę podziękowali wszystkim za wspólną, profesjonalną i pełną poświęcenia służbę oraz owocną współpracę. Zapewniali, że lata służby w gnieźnieńskiej jednostce zachowają w pamięci.

Oprócz ciepłych słów i zapewnienia o pamięci, policjanci usłyszeli również życzenia zdrowia i realizacji wszystkich planów i zamierzeń, na które do tej pory często brakowało im czasu. Na pamiątkę długoletniej służby na rzecz bezpieczeństwa w gnieźnieńskim garnizonie otrzymali przygotowane przez kadrę kierowniczą, policjantów i pracowników cywilnych pamiątki.

źródło: KPP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza hihihi piątek, 01 marca 2019 08:34 napisane przez hihihi

    Jak zostaną zatrudnieni w działach biurowych straży miejskiej to sobie popracują

  • Link do komentarza nopisdu czwartek, 21 lutego 2019 12:41 napisane przez nopisdu

    To nie są 65-latkowie :(( mogą jeszcze popracować do 65-ciu w działach biurowych.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane