środa, 20 lutego 2019 13:33

Znaleziono zwłoki. Kto rozpoznaje mężczyznę?

 
Znaleziono zwłoki. Kto rozpoznaje mężczyznę? Źródło: KPP Gniezno

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą czynności identyfikacyjne nieznanego mężczyzny, którego zwłoki zostały ujawnione 9 stycznia 2019 roku przy ul. Trzy Mosty w Gnieźnie.

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzi postępowanie dotyczące ujawnienia w dniu 9 stycznia 2019 roku w Gnieźnie przy ul. Trzy Mosty zwłok nieznanego mężczyzny. Do chwili obecnej, pomimo podjętych czynności, nie ustalono tożsamości denata. W związku z powyższym policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny. Zmarły w chwili ujawnienia zwłok ubrany był w strój roboczy.

Rysopis: wiek: około 40-50 lat, 176 cm wzrostu, 60 kg, normalnej budowy ciała, włosy - szatyn z częściową siwizną. Ubrany był w szare spodnie typu moro z pomarańczowym napisem GA CHC, ciemną kurtkę z napisem MITSUBISHI ELECTRIC, koszulę flanelową w kratę. Przy denacie znaleziono obuwie marki NIKE koloru żółtego. N a szyi mężczyzny znajdował się przewieszony na rzemyku medalik.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę asp. sztab. Arturem Górnym pod numerem telefonu 61 426-02-86 lub dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 61 426-02-11 lub z najbliższą jednostką Policji.

źródło: KPP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza A czwartek, 21 lutego 2019 08:19 napisane przez A

    Ma tak specyficzne ubranie że każdy kto Go znał od razu rozpozna, chyba że ma coś do ukrycia! Kurtka również pochodzi z konkretnej firmy, więc nikt nie zgłosił zaginięcia? Buty, bielizna nie wygladają na człowieka zaniedbanego...

  • Link do komentarza Koryfeusz środa, 20 lutego 2019 18:35 napisane przez Koryfeusz

    Znacznie łatwiej by było gdyby pokazali jego twarz, ale trochę poprawioną, komputerowo zrekonstruowaną, bo przy znalezieniu ciała to pewnie twarz kiepsko wyglądała. Policyjni informatycy niech więc na podstawie zdjęcia zwłok i twarzy (zapewne takie zostały zrobione) dokonają komputerowej rekonstrukcji sprzed śmierci człowieka. Wtedy może ktoś go rozpozna, albo niech Komendę Główną poproszą o pomoc, aby na podstawie takiego zdjęcia przeszukała bazę danych z obywatelami kraju, w końcu nasze zdjęcia z dowodów osobistych są gdzieś przechowywane i tam trzeba porównać wizerunek.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane

BarMleczny