czwartek, 21 lutego 2019 09:35

Poszukiwani świadkowie potrącenia 8-latka

 
Poszukiwani świadkowie potrącenia 8-latka źródło: KPP w Gnieźnie

Gnieźnieńscy policjanci szukają świadków wypadku z udziałem małoletniego pieszego i samochodu osobowego, do którego doszło 19 stycznia 2019 roku.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13:30 na ulicy Zabłockiego w Gnieźnie, kiedy to na drodze między blokami doszło do potrącenia z udziałem 8-letniego chłopca oraz pojazdu marki Ford Ka (na zdjęciu poniżej). 

Naoczni świadkowie wypadku proszeni są o kontakt z prowadzącą postępowanie, policjantką z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie osobiście: przy ul. Jana Pawła II 2 w Gnieźnie pokój nr 213 lub telefonicznie 61 426-02-77 (pn. - pt. w godzinach 7:30 – 15:30).

źródło: KPP w Gnieźnie

1 komentarz

  • Link do komentarza turysta czwartek, 21 lutego 2019 15:55 napisane przez turysta

    A te połatane dziury to gdzie??? W Gnieźnie ???

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane