piątek, 22 lutego 2019 11:44

Szkolenie dla przedsiębiorców

 
Szkolenie dla przedsiębiorców archiwum redakcji

Starostwo Powiatowe zaprasza na szkolenie w zakresie zmian w przepisach, jakie zaszły w ostatnim czasie w kontekście prowadzenia przedsiębiorstw.

„Samochód w firmie – zmiany w przepisach”, „RODO w praktyce przedsiębiorstwa” oraz „Sukcesja, dziedziczenie działalności gospodarczej – aktualne przepisy po zmianach” to tematy szkolenia, które odbędzie się 26 lutego br. w godzinach 10.00 – 13.00 w Starostwie Powiatowym w Gnieźnie.

Bezpłatne szkolenie organizowane przez Gnieźnieński Oddział Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej adresowane jest zarówno do przedsiębiorców, jak i wszystkich zainteresowanych jego tematyką.  Poszczególne bloki szkolenia poprowadzą: Michał Kałuża - specjalista ds. rachunkowości, Agnieszka Mieczkowska – Radca Prawny oraz Anna Nowacka – Radca Prawny.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane