poniedziałek, 25 lutego 2019 14:35

Nocny wypadek koło Kłecka

 
Nocny wypadek koło Kłecka źródło: PSP Gniezno

W środku nocy z niedzieli na poniedziałek służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku drogowym, do którego doszło koło Kłecka.

Do zdarzenia doszło 25 lutego około godziny 3:00, kiedy to do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Straży Pożarnej wpłynęła informacja, że na drodze wojewódzkiej nr 190 w miejscowości Polska Wieś koło Kłecka doszło do wypadku.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępów z OSP Kłecko oraz JRG Gniezno, zastano samochód osobowy znajdujący się w rowie w pozycji na dachu. W środku znajdował się poszkodowany pasażer natomiast kierowca wyszedł z pojazdu o własnych siłach przed przybyciem strażaków. Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do osoby poszkodowanej przy użyciu narzędzi hydraulicznych oraz ewakuowaniu jej na zewnątrz.

Na miejscu obecny był zespół ratownictwa medycznego. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo. 

źródło: PSP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane