piątek, 01 marca 2019 09:00

Pijany kierowca BMW dachował na S5

 
Pijany kierowca BMW dachował na S5 źródło: OSP Łubowo

W nocy z czwartku na piątek na drodze ekspresowej S5 doszło do wypadku, w wyniku którego samochód osobowy wypadł z jezdni i dachował w rowie.

Do zdarzenia doszło 1 marca, kilka minut po północy. Jak wynika z ustaleń policji, 36-letni mieszkaniec powiatu ostródzkiego, prowadząc samochód marki BMW i jadąc pasem w kierunku Gniezna, na wysokości Chwałkówka zjechał z jezdni i dachował pojazdem w rowie. Kierujący, który podróżował sam, wyszedł z auta o własnych siłach.

Na miejsce zdarzenia przyjechały OSP Łubowo, OSP Czerniejewo oraz JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce wypadku oraz uszkodzony pojazd. Zespół ratownictwa medycznego, po przebadaniu kierowcy, przekazał go policji. Jak się okazało, 36-latek był pijany - miał 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Postępowanie w tej sprawie trwa, a kierujący odpowie za prowadzenie  znajdując się w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie zdarzenia na drodze.

źródło zdjęć: OSP Łubowo

3 komentarzy

  • Link do komentarza Zła piątek, 01 marca 2019 09:01 napisane przez Zła

    Zanim ktoś kupi BMW powinien być przebadane psychiatrycznie

  • Link do komentarza kierowca piątek, 01 marca 2019 08:59 napisane przez kierowca

    Dobrobyt w kraju. Co drugi pijany.

  • Link do komentarza inspektor piątek, 01 marca 2019 08:46 napisane przez inspektor

    Czy ten kretyn jechal pijany aż z Ostródy, czy nachlał się np. w Poznaniu i w tym stanie chciał dojechać aż do domu? Całe szczęście, że wpadł do rowu, a nie staranował kogoś innego. Dożywotnio odebrać dziadydze prawo jazdy!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane