sobota, 02 marca 2019 13:56

Zderzenie busa z ciągnikiem

 
Zderzenie busa z ciągnikiem źródło: OSP Kiszkowo

W piątkowe popołudnie na drodze prowadzącej z Kłecka do Kiszkowa doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Droga przez pewien czas była zablokowana.

Do zdarzenia doszło 1 marca, chwilę po godzinie 16:00. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie przechodzącej przez Olekszyn, doszło do zderzenia samochodu dostawczego typu bus z ciągnikiem rolniczym. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Kiszkowo, które zabezpieczyło rejon wypadku oraz uszkodzone pojazdy. Przybyły zespół ratownictwa medycznego przebadał uczestników zdarzenia. Dokładne okoliczności ustali policja.

źródło: OSP Kiszkowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane