wtorek, 05 marca 2019 09:49

Odnaleziono ciało zaginionego

 
Odnaleziono ciało zaginionego archiwum redakcji

W miniony poniedziałek na polu pomiędzy Jastrzębowem a Kozłowem zostało odnalezione ciało 85-letniego mężczyzny, który zaginął dwa miesiące temu.

4 marca w godzinach popołudniowych dyżurny gnieźnieńskiej jednostki policji został powiadomiony o znalezieniu zwłok mężczyzny na polu uprawnym pomiędzy miejscowościami Jastrzębowo a Kozłowo. Ciało zostało odnalezione przez mieszkańca Kozłowa podczas prac polowych. Znajdowało się ono 300 metrów od drogi.

Na miejsce ujawnienia zwłok przybył lekarz, który wykluczył udział osób trzecich. Przeprowadzone na miejscu czynności  wykazały, że jest to zaginiony 6 stycznia 2019 roku Jan Kwaśniewski, mieszkaniec Trzemeszna. Rodzina potwierdziła tożsamość denata. Decyzją prokuratora ciało wydano rodzinie.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane