wtorek, 12 marca 2019 13:59

Potrącenie w centrum

 

We wtorkowe przedpołudnie na ul. Chrobrego doszło do potrącenia kobiety przechodzącej przez przejście dla pieszych.

Do zdarzenia doszło 12 marca, chwilę po godzinie 11. Jak wynika z ustaleń policji, kierująca samochodem Skoda Fabia podczas skrętu z ul. Łubieńskiego w kierunku ul. Chrobrego, na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła przechodzącą kobietę.

Na miejsce zdarzenia przybył zespół ratownictwa medycznego, który po opatrzeniu poszkodowanej, przetransportował ją do szpitala na dalsze badania, po których została zwolniona do domu. Obie uczestniczki zdarzenia były trzeźwe. Kierującej samochodem zatrzymano prawo jazdy. Przyczyny zdarzenia ustali policja. 

1 komentarz

  • Link do komentarza ciekawski wtorek, 12 marca 2019 15:25 napisane przez ciekawski

    czy skazanemu w zawiasach za zabicie na pasach tez zabrano prawo jazdy? jaki wyrok zostanie wydany na kobietę z tylko "skody fabii" ? ...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane