środa, 13 marca 2019 08:24

Utrudnienia w ruchu na ul. Cierpięgi

 
Utrudnienia w ruchu na ul. Cierpięgi archiwum redakcji

PWiK informuje o konieczności usunięcia awarii przyłącza na ul. Cierpięgi. W związku z tym przejazd na tej ulicy będzie zablokowany!

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Spółka z o.o. informuje, iż w związku z awarią przyłącza wodociągowego w ul. Cierpięgi w środę 13 marca od godz. 9.00 do godz. 14.00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym.

Przejazd samochodów od ul. Czystej  w kierunku ul. Dalkoskiej będzie zablokowany. Mogą wystąpić nieznaczne utrudnienia w dostawie wody.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane