środa, 20 marca 2019 07:32

Niskie ciśnienie w kranach

 
Niskie ciśnienie w kranach archiwum redakcji

Spółka PWiK informuje, że od czwartku przez trzy dni na kilku osiedlach oraz w wsiach może być niskie ciśnienie w kranach.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje, iż w związku z pracami konserwacyjnymi prowadzonymi na sieci wodociągowej w ulicy Kostrzewskiego w dniach 21 - 23 marca, mogą wystąpić lokalne obniżenia ciśnienia wody na terenie Gniezna na obszarze osiedli: Dalki, Skiereszewo i Piekary oraz w miejscowości Mnichowo, Pawłowo i Obora.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane