środa, 27 marca 2019 08:22

Samochód ściął latarnię na Trasie

 

W środowy ranek służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego.

Jak wynika z nieoficjalnych informacji, 27 marca około godziny 7:30, na obwodnicy doszło do kolizji samochodu osobowego marki Toyota, który wpadł na pas zieleni oddzielający kierunki ruchu i uderzył w przydrożną latarnię.

Na miejsce przyjechało JRG Gniezno, które zabezpieczyło rejon zdarzenia oraz rozlane płyny samochodowe. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale z uwagi na uszkodzoną instalację drogową wezwano pogotowie energetyczne. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.


1 komentarz

  • Link do komentarza avalon środa, 27 marca 2019 11:37 napisane przez avalon

    To jest zwykła, wąska i kręta ulica bez poboczy, nie autostrada. Dodatkowo wielu ludzi z działek przechodzi tą drogę w niedozwolonych miejscach.
    Znak "70" który tam stoi nie jest reklamą czy elementem małej architektury, jednak dla wielu jadących tą ulicą nawet 100 km/h to za mało.
    I tak dziwne, że tak mało jest tam poważnych wypadków.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane