piątek, 29 marca 2019 10:21

Zderzenie na ul. Gnieźnieńskiej w Witkowie

 
Zderzenie na ul. Gnieźnieńskiej w Witkowie źródło: OSP Witkowo

W czwartkowe popołudnie na skrzyżowaniu ul. Gnieźnieńskiej z ul. Armii Poznań i Dworcową doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 28 marca, po godzinie 16:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną na drodze wjazdowej do Witkowa od strony Gniezna zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na miejsce zdarzenia przybyło OSP Witkowo, które zabezpieczyło rejon zdarzenia oraz uszkodzone pojazdy. Zespół ratownictwa medycznego przebadał osoby poruszające się pojazdami, ale na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Witkowo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane