sobota, 30 marca 2019 09:01

Pożar budynku mieszkalnego

 
Pożar budynku mieszkalnego źródło: PSP w Gnieźnie

W piątkowe, późne popołudnie służby zostały powiadomione o pożarze domu, do jakiego doszło w miejscowości Wilkowyja koło Kłecka.

Do zdarzenia doszło 29 marca około godziny 17:30. Wówczas to dyżurny gnieźnieńskiej komendy został poinformowany o pożarze mieszkalnego dwurodzinnego. Na miejsce natychmiast zadysponowano zastępy JRG z Gniezna, a także OSP Kłecko oraz OSP Ułanowo. 

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że pożar jest rozwinięty, a płomienie wydostają się przez otwory okienne. Mieszkańcy zdążyli opuścić budynek przed rozwojem pożaru.

W wyniku działania ognia całkowitemu spaleniu uległo mieszkanie wraz z poddaszem jednej rodziny. Na miejsce przybyła Policja, która ustala przyczyny powstania pożaru. Pojawiły się również władze Urzędu Gminy Kłecko, które zajęły się zapewnieniem lokum zastępczego dla pogorzelców.

źródło: PSP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane