sobota, 30 marca 2019 11:54

Zderzenie w Żelazkowie

 

W sobotnie przedpołudnie na drodze między Gnieznem a Witkowem doszło do zderzenia z udziałem trzech pojazdów.

Do zdarzenia doszło 30 marca, około godziny 11:00 na drodze wojewódzkiej nr 260 w Żelazkowie. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, w wypadku wzięły udział trzy samochody - Peugeot, autolaweta marki Iveco oraz Nissan.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy z JRG Gniezno oraz OSP Niechanowo, które po przybyciu zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz najmocniej z uszkodzonych pojazdów, a także zajęły się kierowaniem ruchem wahadłowo. Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy o własnych siłach, przy czym jedną z nich zajął się zespół ratownictwa medycznego. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane