poniedziałek, 01 kwietnia 2019 15:04

Poranne zderzenie na ul. Kłeckoskiej

 
Poranne zderzenie na ul. Kłeckoskiej źródło: PSP Gniezno

W poniedziałkowy ranek na ul. Kłeckoskiej doszło do wypadku, w którym wzięły udział dwa pojazdy. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Do zdarzenia doszło 1 kwietnia tuż przed godziną 8:00. Wówczas to dyżurny gnieźnieńskiej komendy PSP otrzymał informację o zderzeniu dwóch samochodów osobowych na ul. Kłeckoskiej. Na miejsce zadysponowane zostały dwa zastępy JRG Gniezno.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia okazało się, że doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów osobowych marki Audi oraz Peugeot. Obaj kierujący pojazdami opuścili pojazdy przed przybyciem straży pożarnej i nie wymagali pomocy medycznej. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: PSP Gniezno 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane