czwartek, 04 kwietnia 2019 18:47

Akcja Służby Celnej na terenie Gniezna

 

W czwartkowe popołudnie do co najmniej czterech miejsc na terenie Gniezna wkroczyli funkcjonariusze Służby Celnej. Póki co nie są znane oficjalne przyczyny tej akcji.

O sytuacji poinformowali nas Czytelnicy, którzy przesłali do nas zdjęcia. Jak udało się nam dowiedzieć, w czwartek 4 kwietnia, chwilę po godzinie 18:00 do przynajmniej czterech miejsc na terenie Gniezna wkroczyli umundurowani i zamaskowani funkcjonariusze Służby Celnej.

Jedna z takich akcji z udziałem kilku funkcjonariuszy miała miejsce przy ul. św. Wawrzyńca, a druga w tym samym czasie przy ul. Mickiewicza, trzecia przy ul. Wyszyńskiego, a czwarta przy ul. Tumskiej. Z naszych informacji wynika iż tych punktach miały działać salony gier. Na tę chwilę nie wiadomo dokładnie, jaki był cel akcji ani czy dokonano jakichś zatrzymań.

2 komentarzy

  • Link do komentarza janciovodnik wtorek, 09 kwietnia 2019 23:49 napisane przez janciovodnik

    Tylko te salony działały juz tyle czasu.
    Czyżby poszukiwanie pieniedzy przez KAS ??

  • Link do komentarza Zuch piątek, 05 kwietnia 2019 07:01 napisane przez Zuch

    Brawo Służba Celna !! Strzał w Dziesiątkę !!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane